Novice

08.06.2020 04:28

Dobrodošel v Ljubljani, Miha Tomšič!

Predstavljamo vam drugo okrepitev. Iz vrst RD Riko Ribnica k nam prihaja igralec, ki ima že kar nekaj mednarodnih izkušenj. V domače okolje se vrača otrok našega kluba – Miha Tomšič. 

Tomšič je svojo rokometno pot začel v predhodniku našega kluba (RD Prule 67). V prihajajoči sezoni bo okrepil konkurenco na srednjem zunanjem, kjer se bo za mesto v prvi postavi boril z lani odličnim Miho Kolmančičem in mladim ter perspektivnim Blažem Pintarjem.

V našem dresu ste Tomšiča lahko gledali v sezoni 2016/2017, ko so #mulcizgaljevice zasedli 4. mesto v 1. B DRL.

OSNOVNI PODATKI:
IME IN PRIIMEK: Miha Tomšič
DATUM ROJSTVA: 15. 1. 1990
VIŠINA / TEŽA: 190 cm / 95 kg
PREJŠNJI KLUBI: Prule 67, Olimpija, Škofja Loka, Škofljica, Slovan, SVIŠ, SC Ferlach, Krim-Olimpija, HC Klagenfurt, Ribnca

Ob podpisu pogodbe je Miha Tomšič dejal: Cilj v prihajajoči sezoni je obstanek, če pa smo sposobni kaj več, pa bomo videli ob začetku sezone. Dolgoročni cilj je definitivno narediti stabilen prvoligaški klub. S svojimi izkušnjami lahko ekipi veliko doprinesem in mislim, da lahko klub dvignemo na precej višji nivo, če se bomo držali sistema igre, ki nam ga bo začrtal Bojan Čotar.”

Avtor: ppv